loga

Milan Boďo - Autoopravovňa Pneuservis Predaj náhradných dielovMilan Boďo - Autoopravovňa, Pneuservis, Predaj náhradných dielov

O firmeServis a službyPredaj náhradných dielov a príslušenstvaPromenáda kabrioletomKontakt

O firmeO firme

Vážení priatelia, naši partneri, spoločníci, verní zákazníci.
Každý sa rád chváli vybudovaním svojej firmy v oblasti služieb, obchodu a podnikania. Naša firma nie je výnimkou.
Predstavím najskôr seba. Ako každý školák, ktorému je príjemná vôňa benzínu, túži sa stať automechanikom, opravovať rýchle autá a hlavne povoziť sa na rôznych typoch rýchlych tátošov. Mne šťastie prialo zatiaľ v živote a tak sa môj sen stal skutočnosťou. Vyučil som sa v autosevise v Piešťanoch ako automechanik, potom som pracoval ako prijímací technik, no po nežnej revolúcii som sa rozhodol založiť si svoju vlastnú firmu. Tak sa i stalo, v máji roku 1991 som začal pracovať v našom rodinnom dome v garáži. Práca šla od ruky, chuť v podnikaní ma viedla stále ďalej. Zákazníkov pribúdalo a priestory už boli malé. Za pomoci rodiny a kamarátov sme vystavali väčšiu dielňu, k nej ďalšiu a ako roky plynuli, k dielni ukážkovú predajňu náhradných dielov, kde má úžasný prehľad o ND áut moja manželka, ktorá mi je veľkou oporou v podnikaní. Vyzná sa v katalógoch a objednávaní ND môžem povedať lepšie ako hociktorý predavač alebo manager. Veď má ekonomickú školu a navyše sme spolu pracovali v autoservise. Úžasne sa navzájom dopĺňame, zatiaľ nám to výborne klape v rodinnom živote, v práci, aj keď sme skoro stále spolu.Od roku 1992 spolupracujem s SOUEaS Piešťany, snažím sa vychovávať učňov, odovzdať im všetky naše vedomosti a najlepších samozrejme zamestnať v našej firme. Dosť som prísny na seba, tak isto na učňov a svojich 3 zamestnancov, no ale ktorý šéf je dobrý.
Rýchlosť, precíznosť a dodržiavanie chlapského slova v servisných službách a opravách k nám privádza stále viac a viac zákazníkov. Preto moja ctižiadosť ma ťahá stále ďalej dopredu, v hlave sa mi zrodil plán vystavať nový autoservis s predajňou náhradných dielov. Kúpili sme s manželkou nehnuteľnosť a na zelenej lúke, dúfam, že uskutočním svoj plán. Predbežný projekt mi už skreslil podľa mojich predskáv a doplnil vynikajúci architekt Ing. Pernecký. Myslím, že dobré sa chváli samo, možno preto si našu autoopravovňu vybrali na Slovensku silné firmy, kde spolupracujeme ako partneri. Napr.: Elit Slovakia Bratislava, Autoštangl Trenčín, Bosch Nitra, Autoprima Nitra, Autotechna Zvolen.
Moje životné krédo je poctivo pracovať, byť zdravý, veselý, usmiaty. To prajem samozrejme i Vám. Držím sa 10 rád v podnikaní: najskôr sa dobre priprav, postav si jasný plán a náplň svojej firmy, vyber si pomocníkov, vyviň úsilie, priprav sa na možné prekážky, nekompromisne odolávaj korupcii, udržiavaj dobré vzťahy, venuj dostatok pozornosti deťom, počítaj s prípadnými ťažkosťami, urči si priority, vychovávaj si nástupcov tak ako ja s mojou manželkou.